Kilka słów o naszej firmie.

O firmie

Pamdeco to firma stworzona przez ludzi z pasją, która umożliwia nam na wyjątkowe podejście do klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania.

Zajmujemy się sprzedażą wyposażenia wnętrz (Łazienki, Oświetlenie, Tapety) oraz doradztwem projektowym. Na Państwa potrzeby wykonamy bezpłatną wizualizację oraz projekt wnętrza.

Nasza ekspozycja odzwierciedla aktualne trendy wzornictwa a oferta handlowa może zaskoczyć bogactwem stylów światowego design’u dopasowanych do każdego budżetu. Na 600 m2 ekspozycji zajmujących trzy piętra, prezentujemy szeroki oraz stale aktualizowany wachlarz produktów. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi aranżacjami łazienek. Klienci mogą liczyć na bezpłatny transport zakupionego towaru. Pozostałe zakresy naszej działalności, na które pragniemy zwrócić Państwa uwagę to  oświetlenie oraz tapety, które prezentowane są na jednym z pięter.

Zespół Pamdeco służy zawsze radą oraz pomocą. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Dział inwestycyjny, cechujący się wysokim poziomem profesjonalizmu, zajmuje się obsługą projektów w zakresie dostawy płytek ceramicznych, gresów, oświetlenia, tapet oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. 

Aktywnie współpracujemy z architektami, firmami wykonawczymi oraz deweloperami na terenie całego kraju.

Z przyjemnością dzielimy się z Państwem w pełni naszym wieloletnim doświadczeniem w doborze materiałów.

Już na etapie projektu pragniemy stać się dla Państwa partnerem aby służyć rzetelną pomocą w sposób elastyczny oraz kompleksowy. Zapewniamy dostęp do informacji, materiałów, poradą w doborze asortymentu, jak również wsparcie techniczne. W oparciu o ustalone założenia zawsze staramy się stworzyć atrakcyjną ofertę cenową.

Architektów zapraszamy do korzystania z Wzorcowni, mieszczącej się w naszej siedzibie.

Naszym dodatkowym atutem są regularnie organizowane szkolenia, odbywające się w siedzibie Pamdeco, jak również na terenie Polski i poza jej granicami.

 

Zapraszamy do współpracy

Marcin Hałubek

Współwłaściciel

Na co dzień poza obowiązkami członka zarządu i założyciela, zajmuje się Działem Handlowym. Obsługą inwestycji oraz współpracą z Firmami wykonawczymi. Mieszka na co dzień w Mysłowicach.

Piotr Cichy

Współwłaściciel

Na co dzień poza obowiązkami członka zarządu i założyciela, zajmuje się Działem Marketingu. Obsługą inwestycji oraz współpracą z Architektami, projektantami. Mieszka na co dzień w Krakowie.

 

Budynek w Sosnowcu

PAMDECO Sosnowiec

400m2 powierzni wystawowej zawierającej ciekawe aranżacje...

Biuro w Krakowie

PAMDECO Kraków

Kilka słów o biurze w Krakowie...